НАЧАЛО ГЕРБ В Рударци се проведе турнир по тенис на маса за Купата на...

В Рударци се проведе турнир по тенис на маса за Купата на кмета

314
0
СПОДЕЛИ

photo-1В с. Рударци се проведе турнир по тенис на маса за Купата на кмета. В него се включиха 18 участници на възраст между 12 и 45 години. Състезанието се проведе в Залата на кметството, а специални гости на събитието областният координатор на ПП ГЕРБ-Перник Вяра Церовска, председателят на Общинския съвет в Перник Владислав Караилиев и неговият заместник Пламен Борисов.

photo-7

Надпреварата беше изключително оспорвана, а победителите станаха ясни след няколкочасова игра на тенис на маса. Първото място спечели Георги Георгиев на 14 г., втори се подреди Захари Истайков на 42г , а трети стана 37-годишният Стефан Борисов . Те получиха своите купи лично от кмета на с. Рударци Богдан Богданов, който ги поздрави за успеха. „За първи път в Рударци провеждаме турнир по тенис на маса, но предвид огромния интерес, който предизвика съм убеден, че ще стане ежегоден. ” –заяви Богданов. Той допълни, че от миналата година в Рударци вече се провеждат и състезания по волейбол и футбол.